Xiaomi TV Box Anakart Tamiri

Tüm kargo firmaları ile PTT Aras Yurt içi Mng Sürat Kargo Karşı Ödemeli Arızalı Telefonlarınızı size en yakın kargo şubelerinden gönderebilirsiniz.

Şeyh Şamil Mahallesi, Cenk Bey, Eryaman Center No:97, 06824 Etimesgut/Ankara WhatsApp : 0505 029 68 48
Telefon:0505 029 68 48
E-posta:[email protected]

Telefonlarınızı Şifreleri Kaldırılmış, Özel Bilgileriniz Silinmiş Olarak Teslim Ediniz. Anakartı Bozuk Telefonlarınızı, Kendi El Yazınız İle Anakartı’nın Bozuk Olduğunu Belirtip Teslim Etmeniz Gereklidir.

Arıza tespit ücreti servise gelen, iade olan veya müşterinin karar değiştirmesi sonucu tahsil edilir. Arıza tespit ücreti kullanılan teknik malzeme vb ürünlerin kullanılmasıdır. Ortalama 10 TL 30 TL arasındadır.

Anakart ve kasa kırığı olan, yüksek oranda zarar görmüş, yamulmuş telefonların, bir çok problemi olabilir. Ses gelmesi ile telefonlar normal çalışıyor anlamına gelmez.

Teknik personel arıza tespitini yaptıktan sonra tarafınıza 5 Saat içerisinde şahsen dönüş yapacak ve sizi bilgilendirecektir.

Tamir ve teslimat süreleri 1 Gün içerisinde. Maximum 3 gün içerisinde tamamlanır. Anakart arızaları için 1 Gün 3 Gün ve 35 gün olarak değişmektedir.

Kargo teslimatında mutlaka kargo takip numaranızı alınız. Bu numarayı 0505 029 68 48 numaralı telefona mesaj gönderiniz.

Kargoya verilecek telefonları iyi paketlemeniz gereklidir. Tüm Türkiye geneli gönderim yapabilirsiniz.

Arızalı telefonlarınızın nasıl arızalandığını detayları isterseniz not olarak yazabilirsiniz.

Bizi aramanıza gerek yoktur. Sadece telefonunuzu yaptırmaya karar verip, En yakın kargo şubesine gidip arızalı telefonunuzu adresimize karşı ödemeli gönderiniz.En yetkili teknik personelimiz size kargodan teslim aldığı telefonunuzun tüm arızalarını bildirecektir.

Ödemeler telefonlarınızın arızası tamamlandıktan sonra tahsil edilir. IBAN numarası tarafınıza gönderilecektir

İyi Günler Dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir