Xiaomi Toplu Onarım Tamir

Xiaomi Yetkili servis ve telefonculara olan hizmetimimizdir. En az 10 adet Xiaomi marka onarımı yapılmaktadır. Telefon, Mi Box, Akıllı Saat, Band Xiaomi tüm elektronik üretimlerini kapsar. Anakart işlemci ram tamiri, Xiaomi sıvı temaslı cihazlar, Xiaomi fabrikasyon hatalı üretimler, Xiaomi hatalı üretim LCD ekranlar, Bu hizmet sadece yetkili servis, teknik servis veya elinde arızalı 10 adet üzeri olan müşterilerimiz içindir. 1 veya 2 cihaz onarımı ile xiaomi toplu onarım hizmetinde fiyat farkı vardır.

Ödemeler Arızalı cihazların teslimatında %50 peşin, geri kalan onarılmış cihazların teslimatında yapılmaktadır.

Xiaomi toplu onarım için fiyat teklifi [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi toplu onarım hizmetinde LCD ekran tamirleri ayrı olarak teklif verilir. Xiaomi LCD geri dönüşümlerinde, renklerde hata, Flex kopuklukları, kılcal çatlaklar, oca lekesi, pres makinası hatalarını müşteri bilmek zorundadır. Xiaomi anakart onarımlarımızda her hangi bir risk konumuz yoktur.

Xiaomi toplu hurda ürün için 0505 029 68 48 WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz. Xiaomi yetkili servis hurdası, Xiaomi hurdası, Xiaomi servis hurdaları. Xiaomi hurda geri dönüşüm.

Batacak veya batmak üzere olan telefoncu, teknik servis, Xiaomi yetkili servisleri ürünleri kilo ile hurda fiyatlarından alınır.

İyi Çalışmalar Dileriz.