Xiaomi Redmi Note 10 Pro Anakart

Tüm kargo firmaları ile PTT Aras Yurt içi Mng Sürat Kargo, Arızalı Telefonlarınızı size en yakın kargo şubelerinden gönderebilirsiniz.

WhatsApp : 0505 029 68 48
E-posta:[email protected]

Telefonlarınızı Şifreleri Kaldırılmış, Özel Bilgileriniz Silinmiş Olarak Teslim Ediniz. Anakartı Bozuk Telefonlarınızı, Kendi El Yazınız İle Anakartı’nın Bozuk Olduğunu Belirtip Teslim Etmeniz Gereklidir.

Arıza tespit ücreti servise gelen, iade olan veya müşterinin karar değiştirmesi sonucu tahsil edilir. Arıza tespit ücreti kullanılan teknik malzeme vb ürünlerin kullanılmasıdır. Ortalama 100₺ 150₺ arasındadır.

Anakart ve kasa kırığı olan, yüksek oranda zarar görmüş, yamulmuş telefonların, bir çok problemi olabilir. Ses gelmesi ile telefonlar normal çalışıyor anlamına gelmez.

Teknik personel arıza tespitini yaptıktan sonra tarafınıza 5 Saat içerisinde şahsen dönüş yapacak ve sizi bilgilendirecektir.

Tamir ve teslimat süreleri 1 Gün içerisinde. Maximum 3 gün içerisinde tamamlanır. Anakart arızaları için 1 Gün 3 Gün ve 35 gün olarak değişmektedir.

Kargo teslimatında mutlaka kargo takip numaranızı alınız. Bu numarayı 0505 029 68 48 numaralı telefona mesaj gönderiniz.

Kargoya verilecek telefonları iyi paketlemeniz gereklidir. Tüm Türkiye geneli gönderim yapabilirsiniz.

Arızalı telefonlarınızın nasıl arızalandığını detayları isterseniz not olarak yazabilirsiniz.

Tüm süreç WhatsApp üzerinden tamamlanır. WhatsApp üzerinden bilgi ve detay almadan kargo göndermeyiniz. WhatsApp kullanmayan vatandaşlar mesaj gönderebilir.

Xiaomi Anakart Tamirinde birçok makina yazılım mikro elektronik parçalar, cihazlar, kimyasallar kullanılır. Son kullanıcıların evinde yapabileceği bir konu değildir. Hatta çoğu teknik servis bu onarımları yapamaz.

Anakart üzerine çalışmayan teknik servisler sizin cihazlarınıza daha fazla zarar verirler. Yetkili servisler bu derin onarım işlerine girmezler. Yetkili servis sonrası gelen cihazlar ve ilk bizim müdahale ettiğimiz cihazlar %99 başarı oranı ile yapılır.

Ücreti tahsil edilmiş ama başarılı sonuç çıkmayan arızalı cihazların ücretleri , En geç 7 gün içinde iade edilir.

Tarafımızca 400.000 Anakart tamiri yapılmış olup, anakartlar üzerinde çok farklı arızalar olabilmektedir. Bazı arızalı cihazlar 1 günde yapılırken bazıları 10 gün sürebilmektedir.

Arıza tespit ücreti neden alıyoruz ? Sizlerin sorununuzu çözmek için zaman cihaz elektrik kimyasal programlar makineler vb ürünler kullanılıyor. Bunların hepsine ücret ödediğimiz için alınıyor. Sadece Kullandığımız cımbız 100 USD. Temizleme için kullandığımız bez parçası bile 50 USD En kaliteli ürünleri kullanarak işlemleriniz gerçekleştiriliyor. Eğer bu ürünleri kendiniz karşılarsanız ve arıza tespitini kendiniz yapabilirseniz ücret almıyoruz.

Anakart tamirinde orjinal yani fabrika parçaları kullanılmak zorundadır. Yoksa tamir olmaz. Kullandığımız parçalar fabrika orjinal parçalarıdır. Kısa yoldan parçanızı söküp, yerine tel çeken teknik servislerin yaptığı işler başka arızalara yol açacaktır. Anakart tamirleri ayak üstü servislerin yapabileceği bir konu değildir. Sadece size geçici çözüm sunarlar. Not: Çok başarılı servisler olduğu gibi çok kötü servislerde vardır.

Son kullanıcılar evlerinde kendi arızalı cihazlarını servise para vermeden yapabilir, Arka kapak değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi,yazılım değişimi ve yükleme, Hatta ekran değişimi dahi yapabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata ve başkalarına para vermeden sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Anakart Teknik Servisi personel ve teknik şikayet için [email protected] adresine detayları yazabilirsiniz. Mail yöneticiler tarafından özenle okunmakta ve gereği en kısa sürede yapılmaktadır.

Ödemeler telefonlarınızın arızası tamamlandıktan sonra tahsil edilir. IBAN numarası tarafınıza gönderilecektir

İyi Günler Dileriz.